Блог

Вибір перукарської машинки

Вибір перукарської машинки

В інтернеті багато статей з вибору перукарських машинок, з їхньою класіфікацією по типу, принципу дії і ін. параметрами . Але ми зі свого досвіду роботи і практичних міркувань напишнмо свої класіфікацію, рекомендації і поради.

По-перше поділимо машинки на ПРОФЕСІЙНІ та ПОБУТОВІ, ніяких НАПІВПРОФЕСІЙНИХ у нашій класіфікації немає.

Різниця між машинками у їхній продуктивності. ПОБУТОВІ машинки розраховані на роботу в домашніх умовах,тобто приблизно до 4-10 стрижок в місяц. В перукарнях такі машинки довго не витримують. Коли вперше стикаєшся з вибором, яку машинку придбати ПРОФЕСІЙНУ чі ПОБУТОВУ то на ціну нема сенсу дивитись. Зараз ціни на ПРОФЕСІЙНІ та ПОБУТОВІ машинки майже на одному рівні. Дуже дешеві машинки — це, як правило муляжі, які не принесуть Вам задоволення від покупки.

Цікаві характеристики перукарських фенів

Цікаві характеристики перукарських фенів.

Переважна більшість людей коли обирають фен для волосся впершу чергу дивляться на його потужність, АЛЕ насправді – ця характеристика аж ніяк не відображає дійсну продуктивність перукарського фена. Вказана потужність – це та потужність,  що фен витягує з електромережі, переважна більшість якої припадає на термоелемент, тобто на нагрівання повітря, тена.

Види ножів в перукарських машинках

Які бувають ножі в перукарських машинках. 

Одним з основних параметрів при виборі перукарської машинки є ножі , якими укомплектовані обрані вироби. Треба брати до уваги, що волосся людини є достатньо жорсткою структурою. Тому ножі – це один з головних крітеріїв на які слід звернути свою увагу.Розглянемо основні види ножів, які частіше всього використовуються на сьогодняшній день.

І так, ножі бувають:

СТАЛЬНІ ножі найрозповсюдженіші серед інших , це пов’язано з простотою їх виготовлення. Використовуються майже на всіх побутових машинках. Такі ножі частіше за все виготовляються методом листового штампування, а тому вони мають низьку ціну і якість виготовлення.При роботі потребують постійного змащування, тому що значне тертя в стальних ножах викликає певне зношування поверхонь при цьому вони можуть грітися.

Наступна група ножей(згідно нашої класіікації) – це ЛЕГОВАНІ(або нержавіючі). ЛЕГОВАНІ ножі частіше стоять на професійних машинках. Для зменшення тертя і збільшення строку служби ножа в сталь додають легуючі елементи такі, як хром,титан і ін.Хром збільшує зносостойкість ножа і збільшує здатність ножа протистояти корозії (так звана нержавіюча сталь). Такі ножі мають значно більший строк служби і кращі показники ніж просто стальні , але вони і значно дорожчі.

2018 © Перукар Сервіс — Сервісний Центр перукарського обладнання в Полтаві
+380(95) 395-94-15,
+380(96) 005-80-41