Види ножів в перукарських машинках

Які бувають ножі в перукарських машинках. 

Одним з основних параметрів при виборі перукарської машинки є ножі , якими укомплектовані обрані вироби. Треба брати до уваги, що волосся людини є достатньо жорсткою структурою. Тому ножі – це один з головних крітеріїв на які слід звернути свою увагу.Розглянемо основні види ножів, які частіше всього використовуються на сьогодняшній день.

І так, ножі бувають:

СТАЛЬНІ ножі найрозповсюдженіші серед інших , це пов’язано з простотою їх виготовлення. Використовуються майже на всіх побутових машинках. Такі ножі частіше за все виготовляються методом листового штампування, а тому вони мають низьку ціну і якість виготовлення.При роботі потребують постійного змащування, тому що значне тертя в стальних ножах викликає певне зношування поверхонь при цьому вони можуть грітися.

Наступна група ножей(згідно нашої класіікації) – це ЛЕГОВАНІ(або нержавіючі). ЛЕГОВАНІ ножі частіше стоять на професійних машинках. Для зменшення тертя і збільшення строку служби ножа в сталь додають легуючі елементи такі, як хром,титан і ін.Хром збільшує зносостойкість ножа і збільшує здатність ножа протистояти корозії (так звана нержавіюча сталь). Такі ножі мають значно більший строк служби і кращі показники ніж просто стальні , але вони і значно дорожчі.

Існують ще деякі види назв покриттів поверхні ножів(наприклад: алмазне, карбонове…). На наш погляд- це маркетингові ходи виробників і не більше, але ми можемо і помилятись.

ТИТАНОВІ ножі — використовуються в професійних машинах. Дорогі, міцні, мають високу зносостійкість, гіппоалергійні.

Також по конструкції ножі можуть бути у вигляді ножової пари, яка кріпится безпосередньо до каретки машинки гвинтами. Або у вигляді ножового блока, розбірного , чи не розбірного.

Як правило в кожному блоку один ніж керамічний, а другий металевий:

Переваги:

Так як сила тертя сталі і кераміки відносно не велика, ці ножі майже не нагріваються і не потребують постійного змащування. Вони мають малу схильність до зношування і тому можуть використовуватись дуже тривалий термін.

Недоліки:

Нажаль один недолік перекриває всі інші переваги. Вони досить крихкі. При падінні ,чі навіть просто ударі вони руйнуються. І тоді їх потрібно міняти на нові, або в багатьох випадках купувати нову машинку.

2018 © Перукар Сервіс — Сервісний Центр перукарського обладнання в Полтаві
+380(95) 395-94-15,
+380(96) 005-80-41