Чистка ручки фрезера

Чистка ручки фрезера

При постійній експлуатації манікюрного апарату, йому необхідна чистка ручки фрезера, або що часто буває, ремонт ручки фрезера.

Чистку ручки фрезера необхідно проводити раз на кілька місяців, в залежності від завантаження. В процесі роботи нігтьова пил потрапляє в середину ручки фрезера, вона дрібна і забиває майже весь внутрішній простір ручки фрезера. Згодом пил ущільнюється і призводить до виходу з ладу ручки фрезера. Також часто майстер після дезінфекції фрези в рідкому розчині забуває її протерти і мокрій вставляє в цангу-це призводить до того, що ручка фрезера іржавіє всередині і цанга не відкривається. У таких випадках необхідна чистка ручки фрезера, а іноді і ремонт ручки фрезера.

Самостійно чистити ручку фрезера або проводити ремонт ручки фрезера ми настійно не рекомендуємо, так як ручка фрезера має багато дуже дрібних деталей, які через незнання можна втратити. У таких випадках краще звернутися до професіоналів за консультацією або допомогою.

Сервісний центр "Перукар-Сервіс" зробить чистку ручки фрезера або ремонт ручки фрезера на належному рівні! Також Ви зможете придбати у нас змінне ручку фрезера з нашою гарантією!

2018 © Перукар Сервіс — Сервісний Центр перукарського обладнання в Полтаві
+380(95) 395-94-15,
+380(96) 005-80-41