Правила користування сайтом

 1. Замовляючи товари через Інтернет -магазин, покупець погоджується з Правилами при оформленні Замовлення  або при наборі відповідного номера телефону.
 2. Продавець залишає за собою право вносити зміни в ці Правила, в зв'язку з чим Покупець зобов'язується регулярно відслідковувати зміни в Правилах, розміщених на сайтіPerukar-service
 3. Вся текстова інформація та графічні зображення, які опубліковані на сайті, є власністю Продавця і його контрагентів. Назви торгових марок, товарних знаків і логотипи, які розміщені на сайті, є власністю їхніх власників.
 4. Сторони домовляються, що Замовлення на конкретні  Товари вважається укладеним і набирає чинності з моменту відправки Продавцем електронного листа за адресою, вказаною Покупцем, в якому Продавець підтверджує , що замовлення покупця прийняте, і замовлені товари будуть відправлені Покупцеві. З цього моменту Покупець зобов'язується прийняти замовлені і доставлені товари і заплатити за них узгоджену суму, якщо вона ще не була сплачена.
 5. Сторони домовляються, що дані Правила регламентують відносини між Сторонами, що випливають з такого Замовлення.
 6. Покупець має право купувати в Магазині товари, дотримуючись порядку, встановленого даними правилами Магазину.
 7. Покупець має право відмовитися від Замовлення Товару, укладеного з Магазином, інформуючи про це Продавця.
 8. Покупець має право на обмін / повернення товару згідно ЗУ «Про захист прав споживачів», ознайомившись з правилами повернення товару.
 9. Покупець зобов'язується в умовах, встановлених даними Правилами та умовами Магазину, користуватися послугами Perukar-service.
 10. Покупець зобов'язаний оплатити Товар способом оплати, обраним у розділі Доставка, і прийняти його в установленому порядку.
 11. Покупець зобов'язаний у формі реєстрації надати повну, детальну і правильну інформацію про себе. Якщо Покупець у формі реєстрації надає неточні чи невірні дані, Продавець має право анулювати реєстрацію і видалити дані або обмежити можливості Покупця користуватися Магазином.
 12. Покупець, замовляючи Товар, зобов'язується вказати місце доставки товарів.
 13. Покупець зобов'язується особисто прийняти Товар або під час оформлення замовлення вказати в «Зауваженнях » іншу особу, яка прийме товар. Іншим особам, які не будуть вказані при оформленні Замовлення, товари передані не будуть.
 14. Продавець залишає за собою право в будь-який час, не повідомивши Покупцеві, перервати надання послуг, змінювати магазин повністю або його окремі частини.
 15. Продавець зобов'язується довести до відома Покупця необхідну і достовірну інформацію про товар.
 16. Продавець зобов'язується відповідно до ЗУ «Про захист персональних даних» дотримуватися права Покупця на конфіденційність наданої ним інформації, зазначеної у формі реєстрації та оформлення Замовлення.
 17. Продавець зобов'язується доставити замовлений Покупцем товар за вказаною ним адресою, з урахуванням умов, зазначених у розділі Доставка.
 18. Якщо Продавець,  зважаючи на важливі обставини, не може поставити Покупцеві замовлений Товар, він зобов'язується запропонувати йому аналогічний, найбільш подібний за своїми характеристиками. Якщо покупець відмовляється прийняти аналогічний або найбільш подібний за своїми характеристиками товар, Продавець зобов'язаний повернути покупцеві гроші, якщо оплата вже була здійснена, протягом 15 (п’ятнадцяти) днів з моменту отримання товару та заповненої заяви на повернення.
 19. Магазин залишає за собою право невиконання зобов'язань у разі виникнення форс - мажорних обставин.
 20. Характеристики кожного товару вказуються в описах, розміщених на сайті.
 21. Продавець звільняється від будь-якої відповідальності у випадках, якщо шкода виникла через те, що Покупець, не врахувавши рекомендацій Продавця і своїх зобов'язань, не ознайомився з даними Правилами, незважаючи на те, що така можливість йому була надана.
 22. У разі якщо не вдається вирішити суперечку або розбіжності шляхом переговорів, всі розбіжності розглядаються в порядку, передбаченому чинним законодавством України.
2018 © Перукар Сервіс — Сервісний Центр перукарського обладнання в Полтаві
+380(95) 395-94-15,
+380(96) 005-80-41